Опис

Vichy Capital soleil spf 50 – Флуид против неправилности

За кожа склона кон акни , флеки и прекумерно лачење на себум.

Салицилна киселина, ниацинамид .

Нанесете секое утро после вашата секојдневна рутина.

40 мл

 

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.