Vichy Capital soleil spf 50 Anti-dark spot

Vichy Capital soleil spf 50 Anti-dark spot

1,687.00 ден

SKU: EPH_9967 Категории , Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

Vichy Capital Soleil SPF50 Anti-Dark Spot 3-in1 – Заштитен крем -против темни флеки 50мл

Многу висока заштита од сонце  , корегира и ги изедначува флеките.

Resocinol и Vichy термална вода.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.