Опис

Vichy Capital Soleil UV-AGE Daily SPF50 Fluid – Дневен флуид против фотостареење 50мл

Висока заштита и спречување на брчки , темни флеки и оксидативен стрес предизвикан од УВ зрачење и загадување на воздухот.

Патентирана нетлок технологија, нова технологија на вмрежени филтри во лесен слој , за ултра лесен, невидлив, немастен траг.

40 ml

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.