Опис

Vichy captail soleil – fluid 30 spf  длабинска заштита за осетлива кожа , комбинирана до масна.

Хидратантна текстура со формула за брзо апсорбирање што не остава бели траги.

50 ml.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.