-25%
fluoid vichy

Vichy captail soleil SPF 50 – fluid

1,077.00 ден

SKU: EPH_7231 Категории , , Ознака:
Спореди

Опис

Vichy captail soleil – fluid 50 spf  длабинска заштита за осетлива кожа , комбинирана до масна.

Хидратантна текстура со формула за брзо апсорбирање што не остава бели траги.

50 ml.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.