Vichy DERMABLEND КОРЕКЦИЈА нијанса 15

Vichy DERMABLEND КОРЕКЦИЈА нијанса 15

1,890.00 ден

SKU: EPH_6947 Категорија Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

VICHY DERMABLEND  15 корективна пудра 30ml.

Хипоалерген некомедоген производ. Не предизвикува појава на акни. SPF-35.

Индикации: неизедначен тен на кожата, подочњаци, проширено црвенило.

Својства: текстурата се прилагодува на кожата. Дејството трае 12 часа. Без изглед на маска.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.