dermabland25

Vichy DERMABLEND КОРЕКЦИЈА нијанса 25

2,020.00 ден

SKU: EPH_6795 Категории , Ознака:
Спореди

Опис

VICHY DERMABLEND 25 корективна пудра 30ml.

Хипоалерген некомедоген производ. Не предизвикува појава на акни. SPF-35.

Индикации: неизедначен тен на кожата, подочњаци, проширено црвенило.

Својства: текстурата се прилагодува на кожата. Дејството трае 12 часа. Без изглед на маска.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.