Vichy DERMABLEND КОРЕКЦИЈА нијанса 35

2,020.00 ден

SKU: EPH_5368 Категории ,

Опис

VICHY DERMABLEND 45 корективна пудра 30ml.

Хипоалерген некомедоген производ. Не предизвикува појава на акни. SPF-35.

Индикации: неизедначен тен на кожата, подочњаци, проширено црвенило.

Својства: текстурата се прилагодува на кожата. Дејството трае 12 часа. Без изглед на маска.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.