Опис

Откријте го серумот LiftActiv B3 со клинички докажана ефикасност за намалување на темните дамки и брчките за 8 недели. Формулиран со комбинација на дерматолошки состојки кои делуваат заедно за да ги таргетираат темните дамки, па дури и тонот на кожата. Оваа формула е погодна за сите тонови на кожа е без мирис, тестирана за алергија.

Видливо ги избледува темните дамки. Го намалува изгледот на брчките. Го изедначува тонот на кожата. Погоден за сите тонови на кожа

Без мирис, тестиран за алергија и дерматолог тестиран за безбедност

Тип на кожа: Сите типови

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.