VICHY Liftactiv Collagen Specialist Дневна нега со СПФ 25

VICHY Liftactiv Collagen Specialist Дневна нега со СПФ 25

3,080.00 ден

SKU: EPH_8819 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

Нова генерација на производ кој делува на знаци на губиток на колаген на кожата, со резултати кои се долготрајни.

Дневна нега против стареење со широк спектар на заштита UVA + UVB. Комбинација од биопептид, биолошки инженерски протеин извлечен од грашок и витамин Cg, антиоксиданс познат по својот избелувачки ефект. Заштита со широк спектар СПФ 25 како би ја заштитиле кожата од знаците што се резултат на губење на колаген и други фактори кои влијаат на квалитетот на кожата.

  • Измазнува брчки
  • Делува на дамки и пигментација
  • Ги преобликува контурите на лицето
  • За чувствителна кожа
  • Тестирано под дерматолошки надзор

Избегнувајте го пределот околу очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете веднаш.

Пакување: 50 мл

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.