Опис

Дневна нега за корекција на брчките и цврстината на кожата.
5% рамноза од природно потекло + неохесперидин.
Ги намалува брчките. Ја зајакнува цврстината на кожата.

Лифтинг ефект.

За осетлива кожа.

Хипоалергено.

Содржи Vichy минерализирана термална вода.

 

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.