Опис

Крем за интензивна хидратација во текот на 72 часа.

  • Богата текстура
  • За сува до многу сува кожа
  • Со чиста хијалуронска киселина и минерали
  • Содржи витамини Б3 и Е и сквалан
  • Тестирано под дерматолошки надзор
  • Помага во рехидратација и обновување на клетките на кожата
  • Помага во зајакнувањето на структурата на кожата
  • За чувствителна кожа

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.