VICHY Neovadiol Peri-Menopause - Ноќна Крема

VICHY Neovadiol Peri-Menopause – Ноќна Крема

2,668.00 ден

SKU: EPH_8357 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

Ноќен крем, формулиран со моќни активни состојки: проксилан, екстракт од семе од кајсија и хијалуронска киселина, во комбинација со вулканска минерализирачка вода на Виши, овој освежителен крем го измазнува изгледот на кожата, го минимизира изгледот на фините линии и го зголемува сјајот за будење до ревитализирана кожа со здрав изглед.

  • Со Anti-Age состојка Proxylane + екстракт од семе од кајсија + LHA киселина + хијалуронска киселина + ниацинамид
  • Лесна освежителна ноќна нега која моментално ја освежува кожата
  • Ефект на ладење
  • Против губиток на густината и за обликување на контурите на лицето

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.