Vichy roll on минерален дезодоранс

Vichy roll on минерален дезодоранс

632.00 ден

SKU: EPH_6275 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

VICHY ROLL ON минерален дезодоранс 50ml

Без алуминиумски соли. Делува 48 часа против нелагоден мирис.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.