Опис

Vichy сетот содржи LIFTACTIV SUPREME дневна крема , крема со Spf 50, несесер.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.