Опис

WELEDA Baby Крем за лице за деца од невен, 50 мл

Нежна нега и хидратација на бебешкото и детско лице.

Хидратантна и смирувачка нега од невен. Ја поддржува природната функција на кожата правејќи ја кожата мека и нежна. Штити и смирува иритации. Без вештачки бои, мириси, конзерванси и состојки од минерално масло. Дерматолошки тестирана и сертифицирана нега и за најчувствителната кожа.

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

WELEDA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.