Опис

Weleda лосион за бебиња од органски невен

Хидратантна и смирувачка нега идеална за нежна кожа на телото.

Ја хидрира и прави кожата свиленкасто мека. Збогатен со состојки компатибилни со кожата, ги поддржува нејзините природни функции. Масла од бадем и сусам во комбинација со смирувачки екстракти од невен и камилица. Без вештачки бои, мириси, конзерванси и состојки од минерално масло. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа.

Пакување: 200 мл

Дополнителни информации

Brand

WELEDA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.