Опис

WELEDA baby ПРОМОТИВЕН ДЕТСКИ СЕТ

Сетот содржи:

Weleda шампон и гел за туширање од невен 200ml

Weleda Крем од невен за подрачјето на пелените 75ml

Дополнителни информации

Brand

WELEDA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.