welleda shampoo baby

Weleda Baby Шампон и гел за туширање од невен

676.00 ден

Опис

Нежно ја чисти косата и кожата без сушење.

2 во 1 чистач за коса и тело од невен. Го одржува заштитниот слој на кожата, маслото од сусам и бадем штитат од сушење и ја прават косата свиленкаста и лесна за чешлање. При контакт со очите не солзи, не иритира и не пече. Нема вештачки мириси, бои и конзерванси. Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа.

Пакување: 200 мл

Дополнителни информации

Brand

WELEDA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.