WiQo-серум за околу очна регија

WiQo-серум за околу очна регија

3,450.00 ден

SKU: EPH_2449 Категории , Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

 

WiQo италјански бренд  на козметика која се користи за подржување на ефектот добиен со PRX T33 третманите или како секојдневна нега на вашата кожа.

Оваа ексклузивна линија содржи  се што е потребно за вашата кожа да биде хидрирана, потхранета, заштитена и негувана.

WiQo- серум за околу очна регија и многу чувствителна кожа.

Лесно се нанесува , го изедначува тенот давајќи и на кожата беспрекорен свиленкаст изглед.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.