Опис

XTEND е најпродаван, најнапреден BCAA микс на пијалаци на планетата. Во неговото срце се 7g BCAAs во природниот дизајн и докажано 2: 1: 1 сооднос, плус глутамин и цитрулин малат. Со неслободна мешавина на електролити за поттикнување на хидратацијата, XTEND BCAA правот е без шеќер и без карбички начин да му помогне на организмот да меле низ исцрпувачка сесија во салата. Спортисти од светска класа, боречки од шампиони, елитни бодибилдери и ентузијасти од различни типови, сите користат XTEND за време на нивните вежби со цел да се обучат подолго, потешко и со поголем интензитет.

Дополнителни информации

Brand

Scivation

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.