Опис

ZERO Protein Bar – бротеински бар со 33% протеин или 17 грама во пакување.

*Без додаток на шеќер

*Не содржи глутен

*Не содржи протеин од соја

 

Пакување 12х50 гр.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.