Опис

Нежен хемиски пилинг кој дава ефект на “нова кожа” за комбинирана и мрсна кожа со неправилности.

-Ги елиминира неправилностите и темните дамки
-Го враќа сјајот на кожата
-Ја подобрува текстурата на кожата: нежен пилинг
Одлична подносливост – Некомедогено

40 ml

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Тип / Употреба

Креми за комбинирана, масна кожа и акни

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.