Опис

ХИДРАТАНТЕН ЛОСИОН-DAILY MOISTURIZING LOTION

За сува до многу сува кожа.
Хидрира и помага во обновување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.
НЕКОМЕДОГЕНО. БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Начин на употреба: нежно нанесете на кожата. Погодно за деца и возрасни. Не нанесувајте на пределот околу очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.

 

 

ХИДРАТАНТНА ЕМУЛЗИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ-HYDRATING CLEANSER

За нормална до сува кожа.
Чисти и хидрира без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.
БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Упатство за употреба: Производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете. Погодно за деца и возрасни. При употреба на овој производ избегнувајте директен контакт со очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.