ICE POWER Plus MSM-Гел 75 ml

540.00 ден

SKU: EPH_4769 Категории , ,

Опис

Ice Power Плус Ладен Гел (Ice Power Plus Cold Gel) брзо и ефикасно ги отстранува болката, воспалението и отокот, како и ослободување на прекумерниот притисок (тензија) во мускулите, поврзани со долготрајната, хронична болка. МСМ компонентата во Ice Power Плус Ладниот Гел (Ice Power Plus Cold Gel), го зајакнува и потенцира ефектот на овој ладен гел. Делува најмалку 3 часа и доколку е потребно може да се користи повеќе пати во денот

Состав: вода, ментол, еукалиптус масло, глицерин, етанол, МSM (methyl sulphonyl metane) carbomer crosspolymer, Triethanolamine, Food Blue 5.

Пакување: 200ml

Дополнителни информации

Brand

ICE POWER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.