Uriage Bi stick soin Local

735.00 ден

SKU: EPH_2211 Категории , Ознака:

Опис

Uriage Bi stick soin Local наменето за третирање на локализирани акни на лице и тело. Се нанесува навечер, ги суши акните во рок од 24 часа.

Локализирани акни.

 

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.