Vichy Capital Soleil dry touch face fluid spf 50

1,437.00 ден

Опис

Vichy dry touch face fluid spf 50 – Anti brillance mattfying кадифена крема за поубав изглед на кожата 50ml.

Дополнителни информации

Brand

VICHY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.