Опис

Го воедначува и остветлува тенот дури и во најделикатните зони.

-Првиот продукт за нега на кожа, специјално формулиран за третман на хиперпигментациja во чувствителните и интимни регии
-Осветлува хиперпигментации во зоните на триење (колена, лакти, под пазуви, препони)
-Смирува и намалува црвенило во чувствителните и интимни регии
-Ја осветлува и изедначува кожата, долготрајно
-Хидрира
-Ја остава кожата мека благодарение на нејзината богата текстура
-Може да се користи надворешно во интимните регии
-Може да се користи после депилација и бричење
Одлична подносливост – Нелеплива, богата текстура – Без мирис

75 ml

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.