Опис

Ice Power Cold gel, ладен гел 75ml

Оригинален, проверен и сигурен ладен гел којшто помага за брзо и ефикасно отстранување на болката и воспаленијата

Дополнителни информации

Brand

ICE POWER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.