Опис

Bioderma Atoderm Gel Douche Ултра-нежниот гел за туширање е дневен гел за туширање кој нежно ја чисти кожата без сушење и помага да ја одржува навлажнета и здрава.

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.