Опис

Нежен прочистувачки гел за чистење, против чешање.

Формулиран со средства за прочистување и витамин ПП, Atoderm Intensive Gel Moussant се бори против размножувањето на микроорганизмите, иритансите кои ја влошуваат сувоста на кожата. Atoderm Intensive пенест гел ги намалува чувствата на непријатност и иритација и помага биолошки да се зајакне бариерата на кожата.

 

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.