viber_image_2023-02-17_13-47-31-959

CeraVe-Foaming facial cleanser 437 ml.

1,165.00 ден

SKU: EPH_4784 Категории ,

Опис

ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ- FOAMING FACIAL CLEANSER

За нормална до масна кожа.
Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина.
БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Начин на употреба: производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете.

473 ml

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.