Hada Labo Anti-Aging Super Hydrator with Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol 150ml

1,234.00 ден

SKU: EPH_9987 Категории , ,

Опис

HADA LABO- RED-LOTION-Anti-Aging- Super Hydrator-Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol- Лосион, супер хидратор против стареење на кожата 40+

БЕСТСЕЛЕР ВО ЈАПОНИЈА – ФОРМУЛА ПРОТИВ БРЧКИ- лесно апсорбирачка, подмладувачка навлажнувачка со LOCK-in-MOIST формула. Комбинацијата од супер хијалуронска киселина + колаген+ретинол, го прави совршен за честа употреба.

Начин на употреба:  Се нанесува после чистење на лицето, но и на комплетно нашминкано лице. Секогаш кога ќе се почувстува затегнатост на кожата. Одговара дури и за најчувствителна кожа-150 мл

Дополнителни информации

Brand

HADA LABO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.