age corect temna(1)

La Roche Posay Anthelious age correct spf 50 тонирана крема

2,120.00 ден

Спореди

Опис

Изедначен тен + anti age нега + висока SPF заштита.

Моќна формулација збогатена со минерални пигменти и лесна текстура која брзо се впива , ги изедначуваат тенот и текстурата на кожата, оставајќи ја свежа и блескава во текот на денот.

Покрај ефикасниот ефект благодарение на хијалуронската киселина во составот,  Anthelios Age Correct исто така обезбедува целодневна заштита од УВ зрачење и загадувачки ефект.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.