Опис

Диетески додаток за намалување и подобрување на физиолошката елиминација на интестинални гасови, со висока моќ на абсорбција, корисен во случаи на метеоризам, подуеност и пореметена дигестија. Целосно природен производ на база на растителен јаглен, коморач, камилица, анасон и нане.
УПОТРЕБА: 2 капсули после оброк воколку подуеноста се должи на дигестивните процеси; инаку помеѓу оброци.

ПАКУВАЊЕ: 30 таблети.

Дополнителни информации

Brand

ESI

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.