Опис

Овој освежителен изотоничен напиток за хидратација ви помага да ги надополните нивоата на енергија и да ги замените хранливите материи изгубени со интензивен тренинг благодарение на брзото снабдување со јаглехидрати и минерали. Со 25 g јаглени хидрати по порција, Isotonic е засилен со витамини и минерали и доаѓа во два освежителни вкусови: Лимон Лимета и Црвено овошје.

Дополнителни информации

Brand

QNT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.