Опис

Шумливи таблети со вкус на портокал како додаток во исхраната со витамин Ц, Е и биофлавоноиди.

20 таблети

Дополнителни информации

Brand

DIETFARM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.